Pradžia  > Apie mus

Apie mus

UAB "Šešios spalvos" specializacija – lazerinių, rašalinių spausdintuvų kasečių pildymas, restauravimas ir priežiūra.
 
Prekiaujame originaliomis ir neoriginaliomis spausdintuvų kasetėmis ypatingai konkurencingomis kainomis. Pildome visų spausdintuvų modelių kasetes. UAB "Šešios spalvos" įmonės specialistai naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas, todėl galime užtikrinti teikiamių paslaugų kokybę. Kopijos, padarytos su mūsų pildytomis kasetėmis, nesiskiria nuo originalių nei kokybe, nei ryškumu, nei kiekybe.
 
Garantiniai įsipareigojimai
 
1. UAB "Šešios spalvos" prisiima visą atsakomybę už teikiamas paslaugas (kasečių pildymas ir atnaujinimas) ir užtikrina jų kokybę.
2. UAB "Šešios spalvos" garantuoja, kad su įmonėje užpildyta arba nupirkta lazerinio/rašalinio, daugiafunkcinio spausdintuvo kasete padarysite ne mažiau kopijų, negu numatyta kasetės gamintojo techninėse sąlygose.
3. UAB "Šešios spalvos" garantiniai įsipareigojimai pildytoms ir restauruotoms lazerinių spausdintuvų kasetėms galioja tik tada, jei yra nepažeistas specialus garantinis UAB "Šešios spalvos" lipdukas.
4.  UAB "Šešios spalvos" garantiniai įsipareigojimai galioja tol, kol  išnaudojama 90% dažiklio (milteliai/rašalas), bet ne ilgiau kaip dvejus metus nuo dažančiųjų miltelių kasetės pirkimo ir ne ilgiau kaip  kaip šešis mėnesius nuo rašalo kasetės pirkimo.
5. UAB "Šešios spalvos" atsako už dažomųjų miltelių lazerinėse kasetėse kokybę. Tai reiškia, kad jeigu kasetės eksploatacijos metu išaiškėjo, kad reikia keisti ir kitas detales (būgną, magnetinį volelį), UAB "Šešios spalvos" turi teisę imti papildomą mokestį už susidėvėjusių detalių pakeitimą, prieš tai informavus klientą.
6.  UAB "Šešios spalvos" nepadengia garantinio arba negarantinio įrenginio remonto išlaidų, jei remontą atliko kita organizacija ir UAB "Šešios spalvos" darbuotojai nebuvo iš anksto raštu apie tai informuoti.
 
Turite pasiūlymų, pastabų ar nusiskundimų?
Skambinkite darbo dienomis telefonu  8-521-23428;
arba rašykite elektroniniu paštu:  info@sesios-spalvos.lt
  • 8-521-23428;
    8-684-87874
  • Adresas: Pylimo g. 49, Vilnius
    Įmonės kodas: 302478571
  • uzsakymai@sesios-spalvos.lt
    info@ekasetes.lt